Hakkımızda

Dede Makine 30 yıldır gıda, kozmetik, boya, kimya ve ilaç sanayileri için dolum makinaları(sıvı dolum makinası, bal dolum makinası vs.), kapak kapatma makinaları, etiketleme makinası ve bunları tamamlayıcı üniteler ile hizmet vermekteyiz. Makinalarımızın sağlam, kaliteli, yüksek performanslı, uzun ömürlü ve kullanıcılar açısından konforlu olmaları firmamızın iç ve dış piyasalarda tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır. Çeyrek asrı aşkın tecrübemizi, çağın teknolojileri ve uluslararası markaların ürünleri ile birleştiren firmamızın sektördeki konumu müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ve uzman kadrosu ile güvenilir bir çözüm ortağı olmasından kaynaklanmaktadır. Biz ;

Tecrübe ve bilgi birikimimizi, çağın teknolojileri ile birleştirerek size en iyi ve uygun çözümleri sunarız.
Makine tasarım aşamasında, basitliğe, işlevselliğe ve kolay kullanılabilir olmasını önemseriz.
Üretimimizde sağladığımız standardizasyon ve kullandığımız uluslararası markaların ürünleri ile CE standartlarında, kaliteli, sağlam ve yüksek performanslı makineler üretiriz.
T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın öngördüğü şekilde garanti süreleri 2 yıl olan makinalarımızın tesliminde kullanım kitabı, elektrik ve hava şeması, yedek parça listesi veririz.
Satış sonrasında, ihtiyaç halinde her türlü, yedek parça ve teknik desteği, konusunda uzman teknik servis ekibimiz ile en kısa sürede sağlarız.