Referanslar

30 yıldır, 1500 adedi aşkın makinemiz yurt içi ve yurt dışında farklı konularda iştigal eden küçük işletmelerden, orta ölçekli kuruluşlara ve kendi konusunda dev firmalara kadar birçok değerli kullanıcılarına hizmet vermektedir. Dede makine ürettiği dolum makinaları( sıvı dolum makinası, bal dolum makinası vs.), etiketleme makinası, kapak kapatma makinaları, şişe temizleme makinaları ve bunları tamamlayıcı ürünler gibi geniş makina ürün yelpazesi ile daima yanınızda.

Makinelerimiz; aşağıda belirtilen farklı sektörlerde kullanılan maddelerin dolumunda, kapatılmasında veya etiketlemelerinde kullanılmaktadır.

Gıda Sanayi: Bal, Reçel, Macun, Marmelat, Tahin, Pekmez, Boza, Çikolata Kreması, Fındık Kreması, Glikoz, Pasta ve Gıda Sosu, Mayonez, Hardal, Ketçap, Domates Salçası, Biber Salçası, İncir Püresi, Krema, Zeytin Ezmesi, Fıstık Ezmesi, Soslar, Zeytinyağı, Zeytin Ezmesi, Nar Ekşisi, Çiçek Yağı, Meyve Suyu, Meyve Konsantresi, Kekik Suyu, Limon Suyu ve Sosu, Sirke, Şalgam, Kokteyl Sosları, Ketçap, Yoğurt, Kaymak, Süt, Ayran, Kefir.

Kozmetik Sanayi: Maskara, Oje, Dudak Parlatıcısı, El ve Yüz Kremi, Saç Kremi, Saç Boyası, Parafin, Çamur, Bronzlaştırıcı Krem, Saç Jölesi, Vazalin, Tırnak Bakım Kremi, Yüz Maskesi, Güneş Yağı, Aseton, Aroma Terapi Yağları, Bitkisel Yağ, Masaj Yağları, Kolonya, Parfüm, Vücut Losyonu, Traş Kolonyası, Esans, Sıvı Bulaşık, Şampuan, Duş Jeli, Likit Sabun Jel ve Krem Sabun, Vücut Yağı.

Kimya Sanayi: Tutkal, Macun, Likit Ayakkabı Boyası, Selülozik ve Sentetik Tiner, Bezir Yağı, Madeni Yağ, Jel Bulaşık Kremi, Yapıştırıcı, Mermer Tutkalı, Silikon, Epoksi, Kimyasal Dübel, Gres yağı Zirai İlaç, Sıvı Gübre, Madeni Yağ, Yakıt Katkı Maddeleri, Oto Kimyasalları, Antifriz, Oto Şampuanları, Oto Cilası, Mürekkep.

İlaç Sanayi: Medikal Şampuan ve Solüsyonlar, Şuruplar, Veteriner Ürünleri, Hijyenik Ürünler, Gliserin, Biyomedikal ve Sağlık Ürünleri, Merhem, Dezenfektan, Pomat, Losyon, Yoğun Şuruplar.

Boya Sanayi: Selülozik Sentetik veya Su Bazlı Boyalar, Likit ve Krem Ayakkabı Boyası, Ayakkabı Cilası, Vernik, Tiner, Bezir Yağı.